• <legend id="kkaum"></legend>
 • <center id="kkaum"><button id="kkaum"></button></center>
  <legend id="kkaum"></legend>
 • BANNER1
  BANNER2

  produkt

  m? shum? >>

  p?r ne

  about_us

  CO Industriale Taizhou Yongyu, LTD. u krijua n? 1994. Kompania u angazhua n? prodhimin e pjes?ve t? automjeteve t? aluminit p?r m? shum? se 20 vjet. Kompania aktuale ka nj? sip?rfaqe nd?rtimi prej 43,000 metra katror? dhe pun?son m? shum? se 300 persona. Ajo ka ekip t? menaxhimit me cil?si t? lart? dhe m? shum? se 80 personel profesional dhe teknik. Kompania ?sht? furnizues profesional i OE i cili p?rqendrohet n? hedhjen e gravitetit,hedh me presion t? ul?t dhe hedh hedh. Zhvillimi, hedh dhe prodhon aft?sin? e kompanis? vazhdon t? udh?heq? n? t? nj?jt?n industri. Kompania importon nj? num?r t? madh t? pajisjeve t? p?rpunimit dhe testimit me sakt?si t? lart?, p?r t? siguruar cil?sin? e produktit dhe sh?rbimin p?r t? arritur k?rkesat e cil?sis? OE. K?shtu krijon p?r vete nj? avantazh t? vazhduesh?m konkurrues t? tregut dhe produkti ?sht? siguruar n? t? gjith? bot?n i cili fitoi vler?simin e gjer? t? klientit.

  m? shum? >>

  markat e zbatueshme

  • applicable brands (1)

  • applicable brands (2)

  • applicable brands (3)

  • applicable brands (4)

  • floor Space 43000

   zona e nd?rtimit

  • Years 1994

   Vite

  • employees 280

   punonjesit

  • million 150

   milion

  • supplier Globale

   furnitori

  Lajme

  Ekipi yn? i shitjeve mori pjes? n? Automechianika ...

  Ekipi yn? i shitjeve morri pjes? n? Automechianika Shanghai Show m? 3 dhjetor 2019.

  M? 9 qershor 2017, sekretari i Yuhuan munic ...

  M? 9 qershor 2017, sekretari i partis? komunale Yuhuan dhe grupi i tij arrit?n YONGYU p?r t? b?r? k?rkime. Ai foli shum? p?r arritjen q? YONGYU fitoi vitet e fundit, dhe inkurajoi t? gjith? n? ul?s q? punojn? n? makin? dhe Motor ...
  m? shum? >>

  Shitjet e makinave n? tregun amerikan

  Duke qen? n? p?rputhje me analiz?n e goodcarbadcar, shitjet e makinave n? tregun amerikan n? 1 maj 2020 humbin rreth 20% sesa i nj?jti sezon i vitit t? kaluar. Shikoni tabel?n e t? dh?nave, shitjet e Hyundai ishin n? r?nie rreth 38% sesa vitin e kaluar n? t? nj?jtin muaj. Shitje Mazda wa ...
  m? shum? >>
  欧美VA亚洲VA在线观看日本,欧美怡春院的免费视频,国产极品尤物AⅤ在线观看
 • <legend id="kkaum"></legend>
 • <center id="kkaum"><button id="kkaum"></button></center>
  <legend id="kkaum"></legend>